Фильтр

Медіаконвертор


Порівняння товару (0)


Показано 1 по 25 з 65 (Всього сторінок 3)
На сторінці Медіаконвертор ви можете купити наступні позиції: Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/PC, 20 км FoxGate (EC-B-0,1-1SM-1550nm-20-LFP), Медіаконвертер RCI 100M, 20km, SC, RJ45, Tx 1310nm, standart size metal case (RCI902W-FE-20-T), Медіаконвертер Merlion 10/100Base-TX to 100Base-F 1550нм, SM, SC/RJ-45, 25 км +БП (HTB-3100B / 1550_WDM), Медіаконвертер 10/100Base-TX to 100Base-FX 1550T/1310R, SM, SC/PC, 20 км Step4Net (MC-A-0,1-1SM-1550nm-20) і т.д. у проміжку цінвід 208до 1509грн. Популярні моделі з рисами: Швидкість передачі даних 100Mbps, Довжина хвилі Tx 1550 нм, Дальність передачі до 20 км, Швидкість передачі даних 100Mbps. Разом із цим ви можете вибрати та замовитиМедіаконвертор Інших відомих моделей: RCI, TP-Link, UTEPO, Step4Net, Izzy Power, Optolink, Merlion та інші які гарантують висока якість надійність продукції та також користуються популярністю. Оформити зацікавила вас модель товару ви можете через кошик необхідно відкрити каталог з асортиментом де є моделі товаруі властивості всіх товарів і зробити попереднє замовлення. Ми виконуємо постачання покупцям міст: Луцьк, Черкаси, Миколаїв, Чернігів, Суми, Кременчук , а також інші міста України.