Фильтр

Додаткове серверне обладнання

Порівняння товару (0)


Показано 1 по 25 з 429 (Всього сторінок 18)
На сторінці Додаткове серверне обладнання ви зможете вибрати та замовити наступні позиції: Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1G 2SM CWDM LC 150KM TX1570nm DDM (SFP-1G-ZX5-C-57), Модуль SFP D-Link 331R/20KM, Модуль SFP Alistar Модуль SFP 1G 2SM CWDM LC 80KM TX1310nm DDM (SFP-1G-ZX-C-31), Модуль SFP FoxGate 1330nm, 20km, 10Gb (SFP+d-1SM-1330nm-20LC) та інші за хорошою вартістювід 219до 30683грн. Часто купують моделі з рисами: Кількість волокон 2, Технологія WDM, Відстань передачі даних 20 км, Швидкість передачі даних 1 Гбіт/с. Разом з тим ви можете придбатиДодаткове серверне обладнання Інших відомих моделей: HP, DIGITUS, FoxGate, EDIMAX, RAISECOM, TP-Link, Mikrotik і т.д. які надають вища якість надійність , а також користуються извествністю. Купити зацікавила вас позицію ви зможете через кошик необхідно відкрити список продуктів де є моделі товаруі переваги всіх продуктів і оформити покупку. Ми реалізовуємо доставку за такими регіонами як: Бердянськ, Дніпродзержинськ, Львів, Миколаїв, Рівне, Івано-Франківськ , а також ін. міста України.