Акумулятор до ноутбука

Акумулятор до ноутбука

Коли автономний пристрій живлення для ноутбука вимагає заміни

під час роботи, термін служби акумулятора поступово зменшується. В результаті гаджет більше не може працювати без підключення до влади. Це говорить про те, що необхідна нова акумуляторна батарея. Якщо ви часто відвідуєте дороги або хочете взяти свій ноутбук, щоб відпочити, де будуть складні додаткові витрати, придбання надійного акумулятора стає завданням першочергового значення. Завдяки акумуляторі, який комп`ютер є портативним мобільним пристроєм. Вибір високоякісної моделі дозволить гаджету виконувати цю функцію якомога довше.

Батареї відрізняються за потужністю та наявністю додаткових функцій. На ринку, за винятком оригінальних витратних матеріалів, є досить багато копій. Все це впливає на правильний вибір акумулятора. Правильно експлуатація пристрою ви розширите термін служби акумулятора. Він зазвичай підтримує більше 500 зарядних циклів. Не потрібно заряджати акумулятор до 100%, найкраще почати заряджання з 40%, а закінчити на 80%. Таким чином, термін служби акумулятора збільшується на 3-4 рази. Ви можете замовити та купити акумулятор для ноутбука в інтернет-магазині PcSmart.ua: вибір акумуляторів тут великий, ціна вигідна, і це один з найбільш перевірених постачальників компонентів компонентів для портативних пристроїв в Україні.

Особливості високоякісних батарей

AKB для ноутбука можуть бути:

 • літій-іон (Li-on);
 • Нікель-кадмій (n-icad);
 • літієвий полімер (Li-полімер);
 • Нікель-метал-гібрид (Ni-MH).

Ni-CAD та Ni-MH сорти можутьзапам`ятатиномер з даної енергії, а з наступною зарядкою вони поглинають менше енергії. Ця властивість отримала назвуЕфект пам`яті`. Сумісність ноутбука та акумулятора є важливим аспектом. Найкраще придбати акумулятор, ідентичну для бренду ноутбука. І, звичайно, варто звернути увагу не до копій, а на оригіналі.

Новий ноутбук, придбаний офіційним магазином, завжди оснащений оригінальним акумулятором. Коли він замінюється, також бажано придбати ліцензовану модель, а з копіями ви повинні бути обережними. Є високоякісні репліки, але акумулятор може зустрітися, який не тільки не триватиме довго, але може завдати шкоди ноутбукам. Оригінальні акумулятори для ноутбуків:

 • Міцний пластик, з якого виготовляється корпус;
 • Відсутність сторонніх неприємних запахів;
 • Відмінне розміщення та різання прогалин;
 • ідеальна придатність контактів;
 • Наявність сервісних наклейок з повною інформацією про модель.

У цьому випадку не буде ніяких сумнівів щодо якості. Досить важко відрізнити підробку з оригіналу, тому варто покладатися на авторитет продавця.

параметри вибору акумулятора

При покупці акумулятора потрібно бути уважним до ряду факторів:

 • зверніть увагу на його здатність, вихідну напругу та резерви;
 • Аналіз того, як часто ви будете використовувати режим акумулятора та автономного режиму;
 • Важливим моментом є той, який ви збираєтеся зробити на ноутбуці: робота з текстами вимагає меншого споживання енергії, переглядаючи фільми або роботу в графічних програмах - більше;
 • Тип екрана (LCD, LED), наявність графічного адаптера, інтегровану відеокарту впливає на тривалість ноутбуків.

На корпусі акумулятора, його контейнер вказується. Якщо вам потрібно збільшити час роботи пристрою, а технічні параметри дозволяють це зробити, то вам потрібно придбати акумулятор з більш високим значенням; Для ідеальної сумісності, найкраще замовити елементи акумуляторам тієї ж марки, що й сам ноутбук.

Ціни батареї для ноутбука залежать від ряду факторів: оригінал є або копією, потужністю, якістю, частота заряджання; Купивши нову батарею через магазин PcSmart.ua (Україна, Київ), ви отримаєте надійну модель, яка буде служити не один рік.

В категорії немає товарів

Встигни купити
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart