Кабелі та перехідник

Кабелі та перехідник

Адаптовані пристрої для роботи комп`ютерів

Кабель живлення ПК - спеціальний шнур, одна сторона через роз`єм, що вставляє блок живлення комп`ютера, а інший - за допомогою вилки, підключеної до мережевої мережевої мережі. Адаптери є адаптерами, які перетворюють зв`язок між пристроями у більш сучасний формат, наприклад, мережевий адаптер забезпечує безперервний доступ до Інтернету з ПК або ноутбука.

Система системного блоку та внутрішніх пристроїв зроблено з Мережа за допомогою мережевого шнура. Кабель обладнаний роз`ємом з двома або трьома гніздами та евровилом. Змінний струм від побутової мережі постачається на монітор та блок живлення. Провід такого типу також ткані сканери, MFP, принтери та інші пристрої. Це досить простий пристрій, але це необхідно правильно вибрати, оскільки це впливає на продуктивність всього комп`ютера. Шнур комп`ютера залежить від того, як материнська плата, відеокарта, жорсткий диск, RAM та інші системи ПК підключаються за допомогою цього кабелю.

мрії для powering pc

troyle cables є використовується. Площа поперечного перерізу - 0,75-1,0, можлива напруга - від 220-240 В. Петлі та кабелі цього типу представлені в декількох модифікаціях, кожен з яких допомагає виконувати певну функцію:

  • Adapter типу MEX має чотири автономні вени, а в кінці - чотиригодинний роз`єм; служить для підключення до блоку живлення жорсткого диска та оптичного приводу; Повністю прикріплений адаптер з трьома штифтами, через який охолоджуваний процесор живиться;
  • Комп`ютерний Clay SATA - це A 5 жив і роз`єм з 15 контактами; Він використовується для відходів жорстких дисків та жорстких дисків нового покоління комп`ютерів;
  • Для живлення материнської плати, найбільшого адаптера з безліччю автономних венок, що мають 20-24-контактний роз`єм для його з`єднання, який вам потрібно використовувати спеціальне роз`єм; Завдяки засувку, фіксатор і живці на шпильці роз`єму можна вставити лише у потрібне положення;
  • Адаптер живлення для процесора - невеликий кабель з чотирма або вісьма шпильками, підключеним за допомогою спеціального отвору безпосередньо до процесора.

Існує також кабель кутового живлення, особливість якої є Джек G - форма. Нам потрібні, якщо комп`ютер занадто близько до меблів або стін.

правильний вибір - це ефективна робота

різновиди шнурів, роз`ємів, адаптери. Для того, щоб ПК або ноутбук був порушений, важливо зробити точний вибір відповідних кабелів. Дріт недостатньої або надмірної довжини буде незручним. Тільки високоякісні кабелі можуть витримувати граничні значення у всіх показниках. Для цього необхідно, щоб кабелі мають надійне заземлення, а комп`ютерні адаптери з`єднують бажану конфігурацію. Неправильний вибір кабелів може призвести до стільникових ситуацій, пожежі, розбиття обладнання.

Функціонування ПК або ноутбука безпосередньо впливає на результати роботи людини. Важливо вибрати сертифіковані моделі від надійних постачальників. Ви можете придбати високоякісні кабелі та адаптери для комп`ютерних систем, звернувшись до інтернет-магазину PcSmart.ua; Всі дроти та шнури є вигідною ціною тут, є весь необхідний асортимент, щоб оснастити комп`ютер. Надається необхідна консультація, індивідуальний вибір моделей, гарантія.

Встигни купити
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart