Кабель для принтера

Кабель для принтера

Надійне з`єднання - Висока якість друку

Принтер представляє собою зовнішній пристрій, з яким важко середу найчастіше папір, відображається графічна або текстова інформація. Для його коректної роботи, необхідно надійне з`єднання між системою друку і комп`ютером.

Кабель принтера є посиланням, яка дозволяє реалізувати основну функцію друкувального пристрою. Всі пристрої (сканер, фотоапарат, принтер) мають різні роз`єми, поєднуючи їх між собою в єдиній системі можна з усіма видами адаптерів. Пристрої підключаються до комп`ютера за допомогою USB (універсальна послідовна шина), паралельний, послідовний кабель і інші механізми. Деякі периферійні пристрої підтримують кілька типів з`єднань, а інші - Тільки один

Технічні характеристики Підключення принтера

В типі зв`язку з комп`ютером, принтери діляться на дві групи:</р>

  • з провідний системою (інтерфейс SCSI, послідовний порт і паралельний порт, USB, два порти управління);
  • Wi-Fi, Bluetooth, ІК-порт).

Найбільша популярність розподілу була отримана шляхом підключення системи, які з`єднані між собою на основі проводів:

  • паралельні кабелі (трохи застаріла модель з`єднання, що використовується раніше в матричних принтерах і старих комп`ютерах);
  • Провід USB (легкої установки, побутові низькими цінами і невеликих мереж, в яких брали участь різні пристрої; USB-кабель для принтера характеризується високою швидкістю передачі даних до 480 Мбіт);
  • Послідовні системи (мають роз`єм 25 або 9-контактний, прикріплений до обох кінців послідовного кабелю; використовуються при великих друкованих станціях, так як вони мають набагато більш високу швидкість, ніж USB кабелі і послідовні порти)

Для того, щоб сформувати з`єднання друкованого пристрою і комп`ютер, мережевий кабель часто використовується. Як правило, це кручена пара з однієї або декількох пар провідників, скручених між собою і з пластиковим покриттям. Це простота в експлуатації і недорогий провідник між комп`ютером і пристроєм друку. З`єднувач обжимний здійснюється в двох варіантах: хрест і прямий. Провідники виконані з мідного дроту, монолітної ізолювати тонкий (0,2 мм) пластик. Тривалість кабелю можливо до 100 метрів.

Успішна покупка для комфортної роботи

Принтери - невід`ємний атрибут будь-якого офісу, підприємства, освітнього закладу. Правильний введення в експлуатацію та експлуатації обладнання впливає на ефективність роботи, завдання. Перед покупкою кабелю для підключення принтера до комп`ютера, dialize взаємодії між різними пристроями. Перевірте комунікаційні порти принтера і наявність їх в комп`ютері. Якщо є тільки порти USB, вам потрібно буде купити тільки такий провід. Розглянемо необхідну довжину проводу, так що комп`ютер отримує до принтера без надмірного натягу, fesomes.

В PcSmart.ua інтернет супермаркеті ви можете купити різні моделі кабелю USB, за допомогою якого комп`ютер підключення до принтера буде так швидко, як це можливо і зручно; Ціна всіх проводів в магазині вигідно, асортимент шнурів великий. Доставка здійснюється в найкоротші терміни. Купівля високої якості дріт для підключення до комп`ютера і принтер ефективно допоможе Вам і ефективно організувати роботу.

В категорії немає товарів

Встигни купити
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart