Мережеве обладнання

мережеве обладнання

комп`ютери стали основою будь-якого бізнесу. комп`ютерні мережі передають дані між комп`ютерами, а мережеве обладнання є пристроями, необхідними для забезпечення роботи комп`ютерної мережі. цей тип пристроїв включає в себе все, що використовується для передачі сигналів між пристроями, а також доступ до мережі: маршрутизатори, перемикачі, концентратори та багато іншого.

все обладнання можна розділити на великі сегменти, які мають певні функції та цілі. їхні елементи та моделі покращуються щороку, і принцип роботи залишається практично незмінним. сегменти взаємопов`язані і підтримуються завдяки один одному.

системи комутації підключіть абонентів один одному. системи супутникового зв`язку забезпечують високоякісний зв`язок у всьому світі. абонентське телекомунікаційне обладнання - це установка кожного користувача, зокрема, і лінія, яка закріплена. всі перераховані системи в різних видах щодня використовують кожен з нас.

особливості та типи мережевого обладнання

усього мережевого обладнання можна розділити на дві основні групи: пасивні та активні пристрої.

  • пасивні пристрої є обладнання, яке не отримує потужності від електроенергії та інших джерел, він виконує розподіл або зменшення рівня сигналу. часто це допоміжні елементи системи (ретранслятор, мережевий кабель, розетки, кліпи тощо).
  • активні пристрої - це може обробляти сигнали відповідно до вказаних алгоритмів, містять електронні схеми, які отримують потужність або використання енергії інші джерела. завдяки активному мережевому обладнанню, сигнали збираються та передаються, обробляється технічна інформація, а її потоки розподіляються за допомогою спеціальних алгоритмів.

ця група включає такі пристрої, як:

  • перемикач - з`єднує домени та запобігає втраті переданих даних. призначені для обміну даними між комп`ютерами;
  • маршрутизатор - з ним легко вийти з локальної мережі до глобального. він забезпечує доступ до інформації кожному користувачеві шляхом організації розподілу;
  • брандмауери - забезпечити захист, обмежуючи доступ до шкідливих ресурсів в інтернеті. ці сервери, що мають програмне забезпечення: брандмауер, операційна система, віртуальна приватна мережа.

активні пристрої також включають: мережевий адаптер, сервери друку, мережева карта, переклад, міст, медіа-конвертер, roserline обладнання.

широкий спектр мережевого обладнання з доставкою в Україні

активне та пасивне обладнання мережевого обладнання ви можете придбати в інтернет-магазині PcSmart.ua. без цих установок не потрібно робити в сучасному світі, тому що вони служать нам кожен день:

  • міські телефони - хоча вони рухаються в минуле, але все ще використовуються;
  • мережеві камери - дозволяють виконати відеоспостереження цілодобово;
  • мобільні комунікації, без яких ніхто не представляє сучасне життя, оскільки це дозволяє в секундах підключати співрозмовники на різних кінцях світу;
  • інтернет є найпопулярнішою мережею для зв`язку, передачі та отримання інформації в даний час.

основна та головна роль у створенні та отримання сигналу мережеве обладнання, а пасивне він має допоміжний, але не менш важливою особливістю.

Встигни купити
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart