Електротранспорт

Електротранспорт

Електричний транспорт: Що це таке?

Ми можемо з упевненістю сказати, що електричний транспорт автомобілі майбутнього, в рівній мірі підходить для дорослих і дітей, які працюють на екологічно чистих джерел енергії. Ці транспортні засоби стають все більш популярними. Перш за все тому, що вони прості в експлуатації, мають невеликі розміри й не викидати шкідливі речовини в навколишнє середовище здоров`я. Таким чином, багато людей приймають рішення про покупку таких гаджетів. Розглянемо їх основні різновиди, ми оцінюємо можливості використання повсякденному в умовах великого (або не дуже) врегулювання.

Всі моделі індивідуального електротранспорту, представлені в каталозі нашого інтернет-магазину відрізняються простотою управління. Це не важко опанувати їм в підлітковому віці та літня людина. Всі пристрої є багатофункціональними. Вони можуть бути використані в якості засобу пересування для роботи або навчання, а також для прогулянок і розваг.

Найпоширеніші види електричного транспорту:

 • sigwei;

• Hangobords;

• електричні раковини;

• електричні велосипеди;

• monocoles

Sigway  -  Електричний двоколісна система. Вона відрізняється великими розмірами і наявністю рульової колонки. Гаджет розвиває швидкість до 12 км / ч. Підходить для катання в парках з гарною якістю дорожнього покриття. Однак, вона непридатна для подолання міських кордонів або катанні по нерівних дорогах. Тому навряд чи можна використовувати в якості щоденного варіанту для руху. Hangobed своєю структурою нагадує Sigve, але набагато простіше в структурі і менше розміру. Hangobords, на відміну від Sigveev, позбавлені рульової колонки. Запас курсу менше, ніж SIGVEV через невеликого розміру батареї. Проте, навіть найдешевші моделі можуть проходити без додаткової підзарядки близько 20 км. Electrosocate є одним з найбільш зручних електричних видів транспорту для переміщення по місту. Це просто освоїти його, компактність також належить до числа переваг. Швидкість, що транспорт розвивається становить близько 30 км / год, запас робочого ходу також вимірюються десятками кілометрів. Це відмінний варіант для міст з хорошою дорожньою поверхнею. Скутери з електричною тягою добре справлявся з міськими межами (як правило, вони просто передаються за кермом). Велосипед на електричці легко буде легко перемогти будь-кого, хто знає, як їздити на звичайний цикл, Гарна швидкість (близько 40 км / ч) додається до всіх переваг звичайного. Якщо батарея закінчена, ви можете використовувати пристрій в якості звичайного велосипеда, який рухається з м`язовою силою. Electroscuter. Машина з високою маневровністю і відмінними характеристиками швидкості. Окремі моделі з високою потужністю розвивати швидкість до 95 кілометрів на годину. Часу, для якого зарядка акумулятора досить залежить від швидкості руху і характеристик батареї.

Переваги транспорту на електричній сорочці:

• Транспортні засоби, обладнані АКБ, володіють такими перевагами;

• Екологічна безпека. Відсутність шкідливих викидів в атмосферу не повністю відсутні;

• Мінімальний рівень шуму в процесі роботи. У порівнянні зі знайомими моделями, кількість компонентів що рухаються в електротранспорті менше;

• Можливість підзарядки батареї в нічний час (це перевага актуально для власників двох таймерів);

• Використання. Якщо відбувається аварія, ризик загоряння дорівнює нулю. Безсумнівною перевагою транспортних засобів на електричний двигун є економічна вигода від використання. Особливо, якщо врахувати ціни на бензин. Витрати на технічне обслуговування набагато дешевше, ніж обслуговування двигуна внутрішнього згоряння.

Інтернет електротранспорту обладнання PcSmart.ua пропозиції купити електричний транспорт за найвигіднішими цінами в Києві та Україні в цілому. доставлення кур`єром робіт (Київ). Можливе відправлення новою поштою поселенням країни.

Встигни купити
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart