Розумний будинок

Розумний будинок

Smart Home - це життя з максимальним комфортом.

Багато людей можуть не вірно сприймати поняття розумний дім. Більшість відразу ж уявляють собою зображення будинку, яка може приймати будь-які рішення. Звичайно, ця теорія не може бути реальністю, але сучасні технології дозволяють максимально збільшити домашню роботу, щоб врятувати людей з додаткових телеканалів. По суті, аксесуари Smart House`- Роботи-пилососи, датчики, кліматичні станції, інші різноманітні компоненти, управляються з смартфона - все, що покращує якість повсякденного життя.

Якщо раніше інноваційна техніка можна спостерігати у фантастичних фільмах, сьогодні, щоб купити систему бездротової системи, обладнання Smart Home`, інші інноваційні елементи можуть бути в інтернет-магазині PcSmart.ua (Україна, Київ).

Як працює інноваційні пристрої Smart Home?

Мета пристроїв Smart Home, перш за все, комфорт. Крім того, система має більш широку функціональність:

• Контроль - тут список дуже широкий (коригування опалення та підтримка термічного режиму в окремих кімнатах, як це необхідно, зміна температури, залежно від часу доби, вимкнення електричних приладів; включення декількох освітлень пристрої з одним дотиком, іншими);

• Режим захисту - У цьому випадку пристрої можна ввімкнути та вимкнути у будь-який час з довгою відсутністю хостів, а також можливе відеоспостереження; • Багатофункціональне освітлення, залежно від сценарію - романтичний вечір, гості, переглядаючи телевізор;

• Мультимедіа - перемикає необхідну трансляцію до потрібного каналу залежно від руху господаря в будинку;

• Контроль часу - автоматичне вимкнення мультимедійних переглядів у певний час (пізніше або коли дитина робить уроки).

Ви також можете додати додаткові функції у вигляді освітлення двору, відкриття та закриття воріт, так далі. Система Smart Home(квартир) має простий контроль за допомогою спеціальної програми та гаджета (консоль, смартфон, ПК). Таким чином, на будь-якій відстані від місця проживання, ви можете вирішити домогосподарству, не турбуючись про безпеку.

Продукти на PcSmart.ua Portal - Smart Home Reanch.

Щоб автоматизувати систему в квартирі або для комфортних умов для управління будинком, достатньо відвідати вебсайт PcSmart.ua. Розумні бездротові аксесуари з каталогу допоможуть значно пом`якшити повсякденне життя:

• Перемикається - призначений для трьох і більше освітлювальних пристроїв, може бути встановлений у кабінеті, з`єднувачі або на зовнішній стороні житла;

• Кнопка керування - перемикання освітлювальних пристроїв без використання проводів;

• Панель керування - управління побутовою технікою на будь-якій відстані, у місцях, де є доступ до Інтернету;

• Смарт-лампочка - Вмикається за присутності людини і вимикається за відсутності людей.

Купити за ціною угоди окремо Smart Home або Set (комплект) елементів можливий в Інтернеті або через телефон на порталі PcSmart.ua.

Інтернет-магазин PcSmart.ua - найкращі продукти з широкою функціональністю для вашого комфорту!

Встигни купити
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart