Детектори валют

Детектори валют

Детектор для перевірки підробленої валюти

Детектор представляє собою спеціальний пристрій, який визнається валютою і підробки за допомогою різних тестів. Пристрої, пропоновані виробниками відрізняються за типом тесту - ручний, де головну роль грає людський фактор, і автоматичний.

Для того, щоб купити детектор для перевірки грошей (банкнот) в Києві і Україні, необхідно зрозуміти структуру своєї роботи, відмінності між різними моделями, а також функціональність яких ціна буде залежати.

Перегляд пристроїв

Дивлячись детектор для визначення підроблених рахунків прості у використанні, і є три модифікації.

  • ультрафіолет. Пристрої, робота яких заснована на миготіння під ультрафіолетовими променями флуоресцентних міток законопроекту. Якщо банкнота не підроблена, етикетки починають світитися. Ці пристрої належать до цінової категорії бюджету. До недоліків можна віднести низьку точність, так як підробки навчилися методи захисту підроблених ультрафіолетових. Модельний діапазон залежить від кількості ламп та потужності. Перед тим, як купити детектор для розпізнавання автентичності грошей, зверніть увагу на її додаткові функції: вимір масштабу, здатність до роботи з форматом А4 (для документів), а також виділення для водяних знаків і перфорації.
  • інфрачервоний. Принцип роботи - це відображення на екрані банкнот у інфрачервоному випромінюванні. ІЧ-детектори мають найвищу точність визначення автентичності навіть дуже зношених банкнот. Інфрачервоні пристрої поділяються на стаціонарні та портативні. Ці пристрої застосовуються в організаціях, де необхідний ретельний контроль потрібен або присутній великий грошовий оборот - супермаркети, банки, пункти обміну. Ви можете придбати цей детектор законопроекту з нами з доставкою в Києві та інших містах України.
  • Універсальний. Наявність інфрачервоної камери, ультрафіолетові лампи, нижнє підсвічування, збільшувальне скло і вимірювання масштабу. Таким чином, перевірка справжності банкнот здійснюється декількома способами, що дає високу точність і виключає можливість помилки.

Визначити фальшиву банкноту будь-якій країні світу допоможе справжній детектор валюти, який можна купити в інтернет-магазині PcSmart.ua (Київ, Україна) за доступною ціною.

Автоматичні детектори для перевірки Касові рахунку

Автоматичний детектор валют є пристроєм, яке пропонує комплексний метод випробувань, що робить його дуже точним і як можна більш ефективно в боротьбі з підробками. Процес перевірки включає в себе кілька способів:

  • інфрачервоне випромінювання;
  • Ультрафіолетове виявлення;
  • Магнітне виявлення;
  • Перевірка оптичної щільності та геометричні дані;
  • Аналіз спектральної фарби.

Результат відображається на екрані після звукового сигналу. Автоматичні пристрої є монодатними та мультивалютними. Вартість таких пристроїв вище, ніж на перегляд пристроїв, але і рівень підробок високо.

Щоб правильно вибрати інструмент для перевірки справжності грошей, необхідно визначити відповідний метод роботи, кількість перевірок законопроекту, зважити співвідношення ціна - якість», і тільки після цього купити детектор відповідного за всіма параметрами.

В категорії немає товарів

Встигни купити
icon_teleg Telegram icon_viber Viber icon_email Написати на пошту icon_callback Замовити дзвінок
Модули для Opencart